Kombiler özellikle kış ayları başta olmak üzere dört mevsimde de insan hayatına olumlu yönde birçok katkı sağlamaktadır. Çünkü kombi sadece ısınma ihtiyacını değil aynı zamanda sıcak su ihtiyacını karşılar. Fakat her elektronik ürün gibi kombiler de arıza verebilmektedir. Bu arızlar da günlük hayatta birçok aksaklığa neden olur.Ferroli kombi kullanıcılarının zaman zaman karşılaştığı hatalardan biri de Ferroli Kombi A02 Hatasıdır. Bugünkü yazımızda size kısaca kullanıcıların sık sık karşılaştığı Ferroli Kombi A02 hatasını anlatacağız.

Ferroli Kombi A02 Hatası Nedir?
Ferroli Kombi A02 hatasını tanımlamak gerekirse; brülör kapalı iken alev olması olarak tanımlayabiliriz. Bu durum sahte alev olarak da tanımlanabilir.

Ferroli Kombi A02 Hatasının Nedenleri Nelerdir?

  • Anakart arızası olabilir.
  • İyonizasyon elektrodunun tıkanması ya da arızalanması durumu yaşanmış olabilir.
  • Gaz grubunda bir problem olabilir.

Ferroli Kombi A02 Hatası Alındığında Kullanıcı Olarak Yapılacaklar
Cihaza en fazla 3 kere olmak kaydıyla reset atılmalıdır. Kombinin 3 defadan fazla resetlenmesi cihazınızda başka sorunlara yol açabilir.

Ferroli Kombi A02 Hatasının Çözümü
Yukarıda kullanıcı olarak yapılacak işlemden sonra kombiniz hala A02 hatasını vermeye devam ediyorsa, muhtemel arıza nedeni ve çözümü için Ferroli Kombi Teknik Servisinden yardım talebinde bulununuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56