Kombiler kış ayları başta olmak üzere dört mevsimde de insan hayatına olumlu yönde birçok katkı sağlamaktadır. Kombinin çalışmaması veya devreye girememesi, insan hayatına olumlu yönde olan katkılarını birden tersi yönüne çevirir. Bu yüzden kombi bir hata ile karşılaşıldığında günlük rutinin aksamaması adına ivedilikle sorunun çözülmesi gerekir. Bilindiği üzere her elektronik ürün gibi kombiler de zaman zaman arızalar verebilmektedir.

Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde bulunan ekrana verilen bir hata kodu ile bilidirilir. Ancak kombi üzerinde yazan her kod kombide bir arıza olduğu anlamına gelmez. Kimi zamanlar kombinin o anki çalışma modu gibi kullanıcıyı bilgilendiren simgeler de kombi üzerinde bulunan küçük ledli ekranda görülebilir. Ferroli marka kombi kullanıcılarının sık sık sorduğu Ferroli Kombi D2 Arızası aslında bir arıza değildir.

Ferroli Kombi D2 Arızası olarak bilinen D2 kodu bir hata değil, bir uyarı kodudur. D2 kodu kombinin devreye girme sürelerinde görülen harf ve rakamlardır. Bunlar bekleme süresince yanmaya devam eder. Fakat kombinin led ekranında D2 kodu beliriyor ve kombi normalin dışında çalışıyor ya da hiç çalışmıyor ise kullanıcı olarak müdahele etmeden Ferroli teknik servis ekibinden yardım talebinde bulunulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56