Ferroli kombi hiç ışıkları yanmıyor ise bu durumda kombiniz çalışmayacaktır. Kombiniz çalışmadığında ise yaz kız fark etmeksizin sizler mağdur olacaksınız. Bu mağduriyeti yaşamamak için de kombinizdeki sorunu kimi zaman kendi başınıza çözmeye çalışacaksınız. Ancak kombinizin ışıklarının yanmaması bir elektrik sorunundan dolayı olabileceği için bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekecektir. Elektrikten anlamayan biriyseniz eğer kombinizin ışıkları yanmadığı durumda ilk olarak teknik servisi aramanız en doğru tercih olacaktır. Bunun yanı sıra elektrikten anlayan biri olsanız bile kombinizdeki sorunun nelerden kaynaklı olduğunu bilmeden kendi başınıza çözüm bulmamalısınız.

Ferroli Kombinin Işıklarının Yanmamasının Sebepleri ve Çözümleri

Ferroli kombi hiç ışıkları yanmıyor ise bu durumun birkaç sebebi olabilir. Bu sebeplerden bazıları ve çözümleri ise şu şekildedir:

  • Kombinize hiç elektrik gelmediği için kombinizin ışıkları yanmıyor olabilir. Bu durumda elektrik sorunlarını gidermeniz gerekecektir.
  • Kombinizin ana kartında sorun olduğundan dolayı da kombinizin ışıkları yanmıyor olabilir. Bu durumda sorunun çözümünü kendi başınıza yapmanız mümkün olmayacağı için teknik servisi aramanız gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56