Ferroli kombi ışıkları yanmıyor sorunu ile karşılaştığınızda kombinizin çalışmadığını fark edeceksiniz. Bu durumda da ne yapacağınızı bilmeden yanlış seçimler yapabilir ve daha büyük sorunlara sebep olabilirsiniz. Oluşan bu büyük sorunlar neticesinde de kombinizin kullanım ömrünü bile azaltmış olabilirsiniz. İşte tüm bu olumsuzlukları yaşamamak için kombinizin ışıklarının yanmamasının sebeplerini araştırmadan soruna çözüm bulmaya çalışmamalısınız.

Kombilerde yaşanan bazı sorunlar kullanıcı hatasından kaynaklı olabilirken bazılarının ise kullanıcı ile hiç alakası olmayacaktır. Bu yüzden de kombinizde herhangi bir sorun yaşadığınızda öncelikle sorunun nelerden kaynaklı olduğunu bulmanız en doğru tercih olacaktır.

Ferroli Kombinin Işıklarının Yanmamasının Sebepleri ve Çözümleri

Ferroli kombi ışıkları yanmıyor ise bu durumun birkaç sebebi olabilir. Bu sebeplerden bazıları ve çözümleri ise şu şekildedir:

  • Kombinize elektrik gelmediğinden dolayı kombinizin ışıkları yanmıyor olabilir. Bu durumda elektrik sorunlarınızı çözmeniz gerekecektir.
  • Kombinizin ana kartında sorun olduğundan dolayı da kombinizin ışıkları yanmıyor olabilir. Bu durumda teknik servisten yardım almanız en doğru tercih olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56