Kombi kapalıyken petekler ısınıyor konu başlığı altında sizlere de bilgi vermek istiyoruz. bu ilk etapta fayda sağlayan artı bir detay solarak görünebilir anca büyük bir arıza olduğunu unutmamak gerekiyor. bu sorunu ortadan kaldırmak adına sizler de servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

Üç yollu vanaya bağlı olarak meydana gelen bir sorun olabilir ve bu sorunun çözümünde ne yazık ki tek başınıza yapacağınız müdahaleler herhangi bir şekilde beklentilerinize yanıt vermeyecek ve tam aksine ürünün daha büyük sorunlar ile karşınıza çıkmasına sebebiyet verecektir.

Anakart sorunu da yine bu arızayı beraberinde getirebiliyor. Bu tür durumlarda yine kombi servis ekiplerini aramalı ve taleplerinizi bir an önce oluşturmalısınız. Müdahale edilmediği takdirde sorun her geçen gün biraz daha büyüyecek ve can sıkıcı problemler ile muhatap olmak zorunda kalacaksınız.

Son olarak ntc sensör sorununu da es geçmemek gerekiyor. Servis desteği alarak bu sorundan kurtulabilir ve sizler de kombilerinizden çok daha yüksek verim elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56