Kombide C6 Ne Demek diye merak edenler için şunu söyleyebiliriz; bu kombideki hava akışında yaşanan bir problemdir. Fan arızasını sizlere bildirmektedir. Genellikle Bosch markalı kombilerde bu uyarı ile karşılaşılır. Kombileriniz birçok nedenden dolayı arıza yapabilir. Bazen kullanıcı hataları bazen de eskiyen parçaların iş görmemesi kombinizin arızalanmasına neden olacaktır. Kombi arızalarında kesin tespit yapılıp soruna çözüm sağlanması için servis yardımı almanız önemlidir. Kişilerin bilinçsizce yapacağı müdahaleler kombiye yarar değil zarar verecektir.

Kombi içerisinde yeterli hava akışı sağlanamazsa bu durum C6 hata kodu ile sizlere yansıtılmaktadır. Nedenleri de şunlar olabilir:

  • Fan arızası gündeme gelmiş olabilir.
  • Prosestat arızası oluşmuş olabilir.
  • Anakart arızası oluşmuş olabilir.

Kombide C6 arızasında, cihaz çalışmasını durduracaktır. Bu nedenle de ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayamazsınız. Sorunun gerçek nedeninin incelenmesi, giderilmesi için harekete geçilmesi servislerin uzmanlık alanıdır. Kombi Servisinden yardım alırsanız gerekli olan tamir işlemleri uygulanacaktır. Sizler de performanslı çalışan kombilerinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik yardım almanız kombileriniz için oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56