Kombide D2 Ne Demek diye merak edenler ya da bu kodu görünce arıza olduğunu düşünenler için şunu söyleyebiliriz ki bu bir arıza kodu değildir. Genellikle Ferroli markalı kombilerde bu kod görülmektedir. Bir uyarı niteliği taşımaktadır. Kombi devreye girdiğinde D2 uyarısını görürsünüz. Ekranda hep görmeniz de mümkündür. Kombinin çalıştığını sizlere anlatmaktadır. D2 kodu yanıyor fakat kombiniz çalışmıyorsa işte o zaman sorun var demektir.

Böyle bir durumla karşılaşınca servis yardımı almanız gerekmektedir. Kombinizin çalışmasına engel birçok sorun ortaya çıkmış olabilir. Bunlar incelenerek arızanın nedeni anlaşılacaktır.

Kombide D2 kodu genellikle arızaya işaret etmese de verimsiz olarak çalıştığını fark ettiğiniz kombilerinize bakım yaptırmalısınız. Kombi Servisinden randevu alarak içinde bulunduğunuz sıkıntıyı kayıt altına aldırabilir incelenmesini talep edebilirsiniz.

Neticede kombiniz yaz ve kış aylarında devamlı kullanıldığı için bazı sıkıntılarla karşılaşması da oldukça normaldir. Bu sıkıntılarda markanızla ilgilenen servislerden profesyonel bir yardım talep etmelisiniz. Ancak o zaman kombilerinizi uzun süreli ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56