Kombiden Arı Vızıltısı Gibi Ses Gelmesi 🐝

Kombiden arı vızıltısı gibi ses gelmesi 🐝 kombi arızasını ortaya çıkarmaktadır. Hangi markada kombiniz olursa olsun zaman içinde bazı problemlerin yaşanması oldukça doğaldır. Cihazınızı büyük arızalardan korumak için bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir. Düzenli bakımı yapılan kombilerde sorun yaşanmayacak ve onlardan istenilen randıman da alınacaktır. Ayrıca yapılan bakımlarla kombinin ömrünü de artırmış olacaksınız. Kombiler ev ya da iş yerlerinde sizlere kaliteli bir hayat sunan iklimlendirme cihazları arasındadır.

Doğalgaz maliyeti de diğer enerji türlerine göre daha uygun olduğu için kombili ev ve iş yerleri öncelikli tercih sebebidir. Kombi arızasını, bazı belirtiler ya da ekrandaki uyarı kodları ile sizlere vermektedir. Kombiden çıkan bazı sesler de cihaza bakım yapılmasını sizlere anlatmaktadır. Arı vızıltısı sesinin nedenleri şunlar olabilir:

  • Üç yollu vana arızalanmış olabilir.
  • Üç yollu vananın içindeki parçalar arıza yapmış olabilir.

Kombiden arı vızıltısı gibi ses gelmesi kombideki suyun peteklere ve çeşmelere iletilmesini sağlayan üç yollu vanayla ilgili bir durumdur. Kombi Servisi yardımı alınarak parça değişimi ile sorun giderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56