Lambert kombi elektrik gelmiyor sorunu basit bir elektrik kesilmesinden kaynaklanabileceği gibi cihaz kaynaklı daha komplike sebepler ile de ortaya çıkabilir. Cihaza elektrik gelmediği ve cihazın çalışmadığı durumlarda dairenizde elektrik olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer dairenizde elektrik yoksa binada elektrik var olup olmadığına bakmalısınız. Ayrıca kombinin şartelinin atması durumunda da cihaza elektrik gelmeyecektir. Eğer kombinin şarteli attıysa tekrardan açarak cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kullanıcı sizin müdahalede bulunmamanız gereken bazı durumlarda da kombiye elektrik gelmeyebilir.

Lambert Kombi Elektrik Gelmiyor Sebepleri

Lambert kombi elektrik gelmiyor sebeplerinin başlıca nedenleri;

  • Ana kart arızası olabilir. Voltaj dalgalanmasına bağlı olarak ana kartta arıza meydana gelir. Bu sebepten dolayı voltaj düzenli bir hale getirilmelidir. Bunun için de kombi regülatörü kullanılmalıdır. Kombi regülatörü voltajı düzene sokarak ana kartın arızalanmasını da önlemiş olur.
  • Binada ve dairede elektrik kesintisi olabilir.
  • Elektrik sigortasının atması

Kullanıcı olarak elektrik varlığını ve sigorta kontrolü dışında yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. Bu nedenle eğer elektrik var ve sigortalarda da problem yoksa ancak kombiye elektrik gelmiyorsa ana kart arızası için Lambert Kombi Servisinden yardım almalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56