Termodinamik Kombi Çalışmıyor sorunun incelenmesi gerekir. Termodinamik kombiler elektrikle çalışan kombi olmaktadır. Bu tür kombiler bacasız sistemiyle dikkat çekmektedir. Doğalgaz kullanılmıyorsa baca sistemine de gerek yoktur. Bu durumda issiz, kokusuz ve sadece elektrik enerjisini kullanarak petekleri ve suyu ısıtabilmeniz mümkündür. Bu kombilerin zaman saatini ayarlayarak istediğiniz zaman açabilir ve kapatabilirsiniz. Görüntüleri oldukça güzeldir ayrıca montaj edilen alanda yer kaplamamaktadır. Her kombide olduğu gibi belirli zamanlarda bakımının yapılması gerekir.

Termodinamik kombiniz çalışmıyorsa öncelikle elektrikler var mı diye kontrol sağlamalısınız. Sigortayı da kontrol etmelisiniz. Su basıncının 1,5 bar olmasını sağlamalısınız.

Bu kontrollerden sonra kombinizin çalışmama nedenleri şunlar olabilir:

  • Fan motoru arızalanmış olabilir.
  • Protestat arızası oluşmuş olabilir.
  • Su devir daimi yapan pompa arızalanmış olabilir.
  • Elektronik kart arızası gündeme gelmiş olabilir.

Termodinamik Kombi Çalışmıyor sorunu ile karşılaşanlar genel kontrollerini yaptıktan sonra kombiyi resetleyebilirler. Aynı durum devam ederse servis yardımı alınması gerekecektir. Kombi Servisi gerekli bakımların yapılması için kişilerin başvuracağı ilk adrestir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56