Vaillant kombi bakımı ne zaman yapılır sorusu kombi kullanan hemen hemen herkesin sorduğu bir sorudur. Her kombi belirli aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyar. Bakım yapılmaz ise kombinin performansı düşer. Harcadığı enerji artar. Tasarruflu bir çalışma sağlamaz.

Bu bakımlar sırasında elektronik kartına, filtrelerine, peteklerin durumuna, basıncına bakılır. Ufak arızalar tamir edilir. Olası arıza yaratacak parçalar önceden tespit edilerek arızanın büyümesi önlenir.

Kombilerin temizliği kış mevsiminden önce yapılır. İster ilkbahar ister yaz aylarını tercih edebilirsiniz. Bilindiği üzere kış mevsiminde kombiler daha çok kullanılır. Yoğun kullanım nedeni ile bozulmalar da kış aylarında meydana gelir. Buna mahal vermemek için zamanında bakım yaptırmak önemlidir.

Kombi bakımından tamiratına kadar pek çok işlemi servis olarak yapmaktayız. Siz de bu tür işlemleri yaptıracak, işinde usta bir kombi servisi arıyor iseniz bize ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Güncel bilgileri takip ederek yeniliklere ayak uydurmaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56