Vaillant Kombi İ Tuşu Ne İşe Yarar? Kombilerinde İ tuşu bulunan kimselerin merak edip araştırdığı bir konudur. Kombide bulunan İ tuşu info yani bilgi anlamına gelmektedir. Kombi yaz modundayken İ tuşuna basıldığı zaman ekranda S.31 görülür. Ekranda bulunan S. 31 işareti kullanıcıya kombinin yaz modunda olduğunu yanı sıcak suyun açık, kaloriferin ise kapalı olduğunu göstermektedir.

Kombinin kalorifer potansı açıldığında ise cihazın ekranında S 2 belirir. Bu uyarı da alev oluşmasan önce pompanın devir daim yaptığını göstermektedir. Isının oluşabilmesi için pompanın devir daim yapması önemlidir. Bir arıza bildirgesi olmayan S. 31 ve S 2 kodları ise durum bildirir kodudur. Ekranda S. 31 görülürken kalorifer düğmesi açıldığında, kodun S 2 olması kombinin çalıştığını göstermektedir. İ tuşu bir kez basıldığında sıcaklık derecesini, ikinci kez basıldığında ise durumu gösterir.

Vaillant Kombi İ Tuşu Ne İşe Yarar? Diye merak edenler için bilgiler paylaştık. Cihazınızda arıza olduğunda ya da İ tuşu arızalandığında Vaillant Kombi Servisinden yardım isteyebilirsiniz.

444 78 56