Alarko kombi resetleme, bu marka kombilerde bir problem ile karşılaşıldığı zaman çözüm olabilmektedir. Reset atma işlemi gerçekleştirildiği zaman kombinin ayarları sıfırlanmış olur ve cihaz yeniden kurulur. Bu yenileme işlemi sayesinde cihazda oluşan bazı sorunlar kendiliğinden çözümlenir. Alarko kombinin modellerine göre reset atma işlemi farklılık göstermektedir. Bu sebeple her modele uygun olacak şekilde reset atma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Alarko Kombi Resetleme Nasıl Yapılır?

Peki modellere göre Alarko kombilere nasıl reset atılır? Bu sorunun cevabını sizler için listeledik:

· Alarko Trendy model kombilerin ön kısmında iki adet düğme yer almaktadır. Bu iki düğme arasında yer alan ve sol kısmında R yazan bir tuş daha vardır. Bu tuşa iğne ile basılı tutarak reset işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

· Alarko Trendy-D modelinde de benzer bir işlem uygulamanız yeterli olacaktır. Led ekranda yer alan iki düğme arasında mavi renkte olan ve yanında R yazan bir tuş bulunur. Tuşa iğne ile basılı tutularak reset atmak mümkündür.

· Alarko Serena modelinde ise bir reset tuşu yoktur. Ön panelde yer alan kırmızı düğmeye bir kez basmanız yeterli olacaktır.

· Alarko Harmony modelinde ise diğerleri gibi iki düğme arasında yer alan beyaz düğmeye basılı tutmak yeterlidir.

Call Now Button444 78 56