Sektörün en büyük ve en güçlü markalarından biri olan Arçelik, kombi üretimi konusunda da rakiplerinin bir adım önünde yer alıyor. Çok sayıda kaliteli model ve ürün ile birlikte sık sık gündeme gelen markayı konuşmaya devam ediyoruz.

Bugünkü konumuz ise Arçelik kombi A04 hatası olarak karşınıza çıkacaktır. Sorun meydana geldiğinde neler yapabileceğinizi konuşacağız. Alacağınız önlemlerin yanı sıra çözüm önerilerini de aktaracağız.

  • Kalorifer tesisatındaki su basıncının düşük olması durumunda bu arıza kodu karşınıza çıkacak ve sürekli olarak uyarı verecektir.
  • Su basıncının 1.5 bar seviyesinde olması gerekiyor. bunu düzenli olarak kontrol edebilir ve aynı zamanda gerekli ayarlamaları da yine bireysel olarak yapabilirsiniz. Servis ekiplerine en azından bu konuda herhangi bir şekilde ihtiyacınız olmayacaktır.

Sorunu tek başınıza çözemediğinizde ya da arıza kodu hali hazırda uyarı vermeye devam ediyorsa tabii ki profesyonel bir ekipten yardım almak daha güvenli ve daha doğru olacaktır diye düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56