Arçelik marka kombilerinizin sorunlarına değinmeye devam ediyoruz. Arçelik kombi A07 hatası da bugünkü konularımızdan bir tanesi olacaktır. Kombiniz sık sık hata veriyor ve sorun yaratıyorsa eğer bakım hizmetlerini aksatmamanız gerektiğini düşünüyoruz. Bu detay sayesinde riskleri de en aza indirgemiş olacaksınız. Dilerseniz asıl konumuza dönelim ve yardımcı olmaya çalışalım.

  • Filtre ile birlikte baca ve gaz pompasının düzenli olarak kontrol edilmesi gerekiyor. Var olan sorun da bu parçalardan birinde meydana gelen sorunun asıl nedeni olarak karşımıza çıkıyor.
  • Aşırı ısınma sorunu da yine bu arıza kodunu beraberinde getiriyor. Ürün, aşırı ısınma sorunu ile karşı karşıya geldiği takdirde kendini otomatik olarak kısıtlayacak ve kilitleyecektir. Sorunu anlık çözmek isterseniz eğer reset işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat uzun vadede ne yazık ki fayda sağlamayacak ve aynı sorunu tekrar tekrar karşınıza çıkartacaktır.

Daha sağlıklı sonuçlar elde etmek adına Arçelik servis ekiplerinden hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede sorun büyümeden çözülecek tir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56