Arçelik marka kombi kullanıcılarının sorunlarına kayıtsız kalmıyor ve bu sorunların nedenleri ile birlikte çözümlerine de detaylı bir şekilde değiniyoruz. Arçelik kombi E05 hatası aldığınız takdirde bilmeniz gereken en önemli şey tesisat suyu sensör arızası olacaktır.

Tesisat suyu sensöründe meydana gelen hatada bireysel olarak yapabileceğiniz bir müdahale bulunmuyor.

Hiç vakit kaybetmeden Arçelik servis ekiplerini aramalı ve servis desteği almalısınız.

Bu tür sorunlarda kombinizden herhangi bir şekilde verim almıyorsunuz ve kapalı konuma getirerek sizler de servis ekiplerini bekleyeceksiniz. Ekipler gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sorun hakkında daha detaylı bilgi verecek ve aynı zamanda sorunu da profesyonel bir şekilde çözecektir. ,

Merak etmeyin çok büyük bir problem değil ve çözümü olduğunu da daha önce dile getirmiştik. Bu arada kombilerinizin bakımını da düzenli olarak yaptırmak durumundasınız. Aksi takdirde bu ve benzer sorunlar ile çok daha sık karşı karşıya geleceksiniz. Düzenli bakım ile birlikte problem riskini de en aza indirgemiş oluyorsunuz.

One thought on “Arçelik Kombi E05 Hatası

  1. Arçelik kombimizde E05 hatası var. Yaz ayı olduğu için sadece su için kullanıyorduk kombiyi. Bu nedenle hatayı geç fark ettik. Geç fark ettiğimiz için hemen müdahale etmek istedik. Sorunun neden kaynaklı olduğunu detaylı şekilde öğrenmek istedik. Başka sitelerde bu kadar detaylı bilgi yok. O nedenle iyi ki bu siteye denk gelmişiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56