Dijital ekranda beliren arıza kodları ile birlikte sorunu tespit etmek çok daha kolay. Kombi kullanıcıları için bilgi vermeye devam ediyoruz ve Arçelik kombi E01 hatası başlığı altında incelemelerimizi detaylı bir şekilde yapacağız. Kombi kullanımındaki hataların doğurduğu sonuçlardan biri ve dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

  • Başarısız ateşleme ile birlikte gaz besleme hatası olarak da tanımlanıyor. Kombiye aktarılan gazın kesilmesi ya da herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda bu sorun ortaya çıkacaktır.
  • Cihazlar bu tür sorunlarda kendini kilitliyor ve aslında güvence altına alıyor. Yani endişe etmenizi gerektirecek bir durum ya da konu kesinlikle değildir.
  • Resetleme işlemi yaparak kısa süreli de olsa sorunu ortadan kaldırabilir ve kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu işlemler tabii ki günü kurtaracak ve devamında benzer sorunlar yaşamaya da devam edeceksiniz. Sorunun tamamen çözmeleri için Arçelik servis ekiplerinden yardım almanızı daha doğru ve daha sağlıklı buluyoruz. Bu sayede riski de en aza indirgemiş olacaksınız.

One thought on “Arçelik Kombi E01 Hatası

  1. Arçelik kombimin ekranında E01 hatası olduğunu fark ettim. Daha önce E01 hatası ile karşı karşıya kalmadığım için biraz telaşlandım diyebilirim. Ancak bu yazıyı okumak içimi rahatlattı. En azından E01 hatasının neden kaynaklı olabileceği hakkında bilgi sahibi oldum. Tabii ki de evde çözebileceğim bir durum olmadığı için teknik servisi aradım. Ancak bu esnada biraz içim rahatladı diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56