Arıza kodlarının her biri farklı bir sorunu temsil ediyor. Kombi dijital ekranında var olan bu kodlar ile birlikte sizler de sorunları daha hızlı ve daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Arçelik kombi f4 arızası hakkında konuşalım istiyoruz.

  • Dairenize gelen gaz vanası ile birlikte sizler de gaz aktarımının yapılıp yapılmadığını ve kombilerinize gaz gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer gaz gelmiyorsa bu arıza kodu ile karşılaşmanız da gayet normal olacaktır.
  • Elektrik kesintisi anında da kombileriniz bu arıza kodunu dijital ekrana yansıtacaktır. Elektrik geldiğinde arıza kodu ortadan kaybolacaktır.
  • Kombilerinizin bar seviyesini de kontrol etmeyi ihmal etmeyin ve hatta bu kontrolü sık sık yapmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Kombilerinizin bakımını da düzenli olarak yaptırmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmış olalım. Bu sayede karşınıza çıkabilecek olan farklı türde sorunları da en kısa süre içerisinde ortadan kaldırmış ve riski e en aza indirgemiş olacaksınız. Üstelik uygun fiyatlar ile yapmak mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56