Isıtma sistemine bağlı sorunlarda Ariston kombi error 108 hatası ile karşı karşıya geleceksiniz. Isıtma sistemindeki su dolaşımının yetersiz olduğunu tespit etmek bu arıza kodu ve uyarı ile birlikte mümkün hale geliyor. Su doldurma vanasını kullanarak sizler de gerekli takviyeyi en hızlı şekilde yapabilirsiniz. Su doldurma işlemi tamamlandıktan sonra vanayı kapatmanız yeterli olacaktır.

Bunun yanı sıra basınç ile ilgili bir sorun varsa ve basınç sürekli olarak düşüyorsa su kaçağı sorunundan şüphelenmek mümkündür. Bu konuda tek başınıza yapabileceğiniz bir şey yoktur. Hiç vakit kaybetmeden Ariston servis ekiplerinden hizmet alabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.

Servis ekipleri gerekli incelemeleri yaptıktan hemen sonra sorunun asıl kaynağını da yine sizinle paylaşacak ve konu hakkında detaylı bilgi verecektir. Paça değişimi gibi bir durum söz konusu olduğunda da yine orijinal parça desteği sunduklarını da hatırlatmak isteriz. Sorunu erken tespit etmek ve servis desteği almak bu tür konularda büyük önem arz ediyor ve kesinlikle tavsiye edilendir.

One thought on “Ariston Kombi Error 108

  1. Ariston kombi sahibiyim. 108 hatası iki günüdür sürekli karşıma çıkıyor. Hatanın neyden kaynaklı olduğunu öğrenmek için eşimden biraz araştırmasını istedim. Ancak o detaylı bilgi bulamamış. Ben bugün araştırdığım zaman fark ettim ki ısıtma sistemini bağlı problemlerden kaynaklanan bir hataymış. Kendimiz düzeltemeyeceğimizi anladığımızda teknik servisi aradık. Bu yazı oldukça açıklayıcı oldu bizim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56