Kombileriniz kırmızı ışık uyarısı veriyorsa eğer yapacağınız şey gayet basittir. Kombi kırmızı ışık yanıyor sorununu ortadan kaldırmak için öncelikli olarak gaz vanasını kontrol etmeniz gerekiyor. Vana kapalı ise eğer vanayı açabilir ve sorunu kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Gaz vanasının kapalı olduğu durumlarda kombi çalıştırmak istediğinizde bu uyarıyı her daim alıyor olacaksınız.

Kombi Kırmızı Işık Yanıyor Arızası Nedir?

Pilot alevinin yanmadığı durumlarda da yine bu arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Endişe edilecek bir durum değil ve tam aksine gayet basit bir şekilde çözülebilecek bir sorundur. Sizler de hiç tereddüt etmeden servis ekiplerini arayabilir ve sorun hakkında bu deneyim sahibi isimlerden bilgi alabilirsiniz.

Düzenli bakım hizmeti aldığınız takdirde bu ve benzer sorunlar ile karşı karşıya gelmeyeceğiniz gerçeğini de özellikle ifade etmek isteriz. Servis ekiplerinin bu konuda gayet başarılı olduğunu ve ürünlerinizin geleceğini koruma altına aldığını da bir kez daha hatırlatmış olalım. Detaylar için hemen şimdi görüşme başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56