ECA kombi C37 hatası basınç ile ilgilidir. Kombilerin kullanımı sırasında çeşitli kodlar ile karşılaşmak mümkün. Bu kodlar bizlere bilgi vermektedir. Kombi arızalanıyor mu, bakım mı istiyor, basıncı mı düşüyor? Tüm bunların hepsini bize söylüyor.

ECA Kombi C37 Hatası Nedir?

Eca kombi c37 hatası da yine bunlardan birisi. Bu uyarıyı görünce basıncın düştüğünü bilmek gerekiyor. İlk etapta siz müdahale edebilirsiniz. Servise ilk aşamada gerek yoktur. Ancak tüm müdahaleye rağmen hala aynı kodu veriyor ise o zaman mutlaka servis çağırmalısınız. Bu kodu gördükten sonra sizin yapmanız gerekenler:

  • Evde su olup olmadığını kontrol ediniz. Binanızda su yoksa bu bir arıza değildir.
  • Binada su varsa kombinize gelip gelmediğine bakınız.
  • Kombiye su geliyor ancak basıncı 1,5 bardan düşük ise bu seviyeye getirmeniz gerekir. Bunun için kombinize su takviyesi yapmalısınız.
  • Tüm bu yapılanlara rağmen hala c37 hata kodu görünüyor ise mutlaka servis çağırmalısınız.

Kombi servisi olarak sizlere kombiniz ile ilgili her türlü sorunda yardımcı olmaktayız. Bize ulaşarak sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eca C37 hatası nedir?

Eca C37 hatası, Eca marka kombilerin ekranında görünen bir hatadır. Bu hata, cihazın ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.

Eca C37 hatası ne anlama gelir?

Eca C37 hatası, kombinin ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu belirtir. Bu arıza, cihazın normal çalışmasını engelleyebilir ve tamir edilmeden önce cihazın kullanımını engelleyebilir.

Eca C37 hatası nasıl çözülür?

Eca C37 hatası çözümü için öncelikle cihazın fişini çekip 5 dakika bekleyin. Ardından cihazı yeniden açın ve kontrol edin. Eğer hata devam ederse, Eca teknik servisiyle iletişime geçmeniz önerilir.

Eca C37 hatası nasıl önlenir?

Eca C37 hatasını önlemek için kombinin bakımını düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Ayrıca cihazın kullanım kılavuzuna uygun kullanılması da önemlidir. Bunların yanı sıra, cihazın su basıncının da doğru aralıkta olması gerekmektedir.

Eca C37 hatası için ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

Eca C37 hatası için ücretlendirme, teknik servis tarafından yapılan teşhis sonrası belirlenir. Fiyat, arızanın türüne ve cihazın garanti durumuna göre değişebilir. Garanti kapsamında olan arızalar için ücret talep edilmez.

One thought on “ECA Kombi C37 Hatası

  1. Evimdeki ECA kombi C37 hatası verdiğinde, bu genellikle dolaşım pompasıyla ilgili bir sorun olduğunu biliyordum. İnternetten yaptığım araştırma ve kullanıcı yorumlarına göre, pompada bir tıkanıklık veya arıza olabileceğini öğrendim. Teknisyen çağırdım ve pompayı kontrol ettirdim. Gerçekten de pompada bir tıkanıklık vardı. Tıkanıklığın giderilmesi ve pompanın temizlenmesi işlemi yapıldıktan sonra kombi tekrar düzgün bir şekilde çalışmaya başladı. Kombi sorunlarında erken müdahale, daha büyük arızaların önüne geçebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56