Arıza kodlarını takip ederek sizler de ürünlerinizdeki sorunları ya da sorunu daha hızlı ve daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bazı durumlarda kullanıcı müdahalesi yeterli olurken bazı sorunlarda ise ne yazık ki basit müdahaleler yeterli olmayacaktır.

  • Ariston kombi p1 arızası hakkında konuşalım istiyoruz. Baca sistemindeki herhangi bir soruna bağlı olarak sizler de bu hatayı alacaksınız. Sorunun tespit edilmesi için servis ekiplerine başvurabilirsiniz.
  • Kombilerinizden dışarıya ulaşan hava akım borusunu da kontrol etmeniz gerekebilir. Borunun yerinden çıkmış olması ya da fiziksel bir hasar durumu da yine bu arıza bildirimini karşınıza çıkartacaktır.
  • Çıkış ağzının kontrol edilmesi de şarttır. Bu bölümün tıkanmış olması ya da az önce de ifade ettiğimiz gibi fiziksel bir hasar görmesi de ne yazık ki sorunu beraberinde getiriyor.

Tespit edemediğiniz sorunlarda ise kombinizi daha fazla yıpratmak yerine sizler de Ariston servis ekiplerine başvurabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Call Now Button444 78 56