Musluk işaretinin dijital ekranda yer alıyor olması herhangi bir sorun olduğu anlamına gelmiyor. Tam aksine, bu sembolün yaz ayında yani yaz konumunda zaten sürekli olarak ekranda yer alması gerekiyor. yaz konumuna geçişte bu sembolü göreceksiniz. Bu da demek oluyor ki sıcak su akışı sorunsuz bir şekilde sağlanıyor ve kombilerinizde herhangi bir sorun mevcut değildir.

Ariston servis ekipleri olarak bu tür konuklarda siz değerli kombi kullanıcılarına detaylı bilgi vermeye devam ediyoruz. Kombileriniz ile alakalı sorun yaşamak istemiyorsanız eğer yapmanız gereken en önemli şey ise düzenli bakım hizmeti almak olacaktır. Düzenli bakım hizmetleri ile birlikte kombilerinizden elde edeceğiniz verim de belli oranda artacaktır.

Aynı şekilde ilerleyen dönemlerde yaşayacağınız sorunlar için de riski biraz olsun azaltmış oluyor ve hatta bu sorunların önüne geçiyorsunuz. Ariston servis ekipleri hizmet sunmak için her daim hazır ve dilediğiniz an sizler de aramalarınızı yaparak servis taleplerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56