Baymak e26 hatası kombi ekranında görülmesi kombinizde yaşanan pompa arızasına işaret etmektedir. E26 ve e26 hatası olarak yer alabilen pompa arızası pompada oluşan blokaj sorununa işaret eden ve kullanıcıya bilgi sunan bir ikazdır. Kombi arızası ile ilgili teknik servis öncesinde vanaların açık olduğundan emin olmanız önerilir. Bunun yanı sıra kombiyi resetlemeniz de çözüm olabilmektedir. Sorunun çözümlenmemesi durumunda teknik destek almanız gerekmektedir.

Baymak e26 Hatası Sebepleri

Baymak e26 hatası vermesi kombinizde yaşanan pompa arızasının varlığını göstermektedir. Pompa blokajı sorunu sonrasında vanaların kontrolünün yapılması sonrasında her hangi bir sorun yok ise teknik destek almanız önerilir. Aşağıda e26 arızasına neden olan bazı sebeplere yer açtık

  • Pompa blokajı sorunu Baymak markasına sahip olan kombinizin e26 kodu vermesi ile anlaşılır. Sorunun sebebi pompa içinde irili ufaklı taş vs parçanın birikmesi ya da bu alana yerleşmesi olabilir.
  • Baymak kombisinde oluşan e26 sorunu tesisat bakım işlemleri sonrasında da oluşabilir. Kombi içine sıkışan hava pompanın çalışmasına mani olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56