Baymak kombi e03 hatası, Baymak kombi modellerinde karşılaşabileceğiniz bir hata kodudur. Baymak markasının bazı modellerinde hava akışı sorunu, diğer bazı modellerinde ise aşırı ısınma sorunu olarak ifade edilebilir. Bu hata kodunun nedenlerini tesisat filtresinin tıkanması, elektronik ana kartının arızalı olması, devirdaim pompa parçasının hatalı olması gibi sıralayabiliriz. Bununla birlikte kombide yer alan plakaların tıkanmış olması da neden olarak gösterilebilir.

Baymak Kombi E03 Hatası Nasıl Giderilir?

Baymak kombi e03 hatası ile baymak kombi kullanıcılarının karşılaşması muhtemeldir. Bu sorun aşağıda kullanıcı bazlı olarak belirteceğimiz maddeler ile çözüme kavuşturulabilir.

  • E03 hatası ile karşılaştığınızda öncelikle kombiye gelen su basıncının 1.5 bar olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Baymak kombinizin alt kısmında yer alan vanaların açık olduğundan emin olmalısınız. Aynı şekilde peteklere giden vanaların da açık olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.
  • Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra kombinize reset atınız. Yaptığınız bu işlemlere rağmen hata kodu devam ediyor ise size en yakın teknik servis ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56