Elektrikli veya elektronik ürünlerde yaşadığımız sorunlarda Türk insanı olarak başvurduğumuz yöntemlerin başında cihazı kapatıp yeniden başlatmak ya da cihaza bir iki defa vurmak geliyor. Kimi durumlarda bu yöntem işe yarasa da bazen istediğimiz sonucu alamayabiliyoruz. Bunun yanı sıra bu yöntem cihazımızda büyük problemlerin oluşmasına neden olabiliyor.

Baymak F13 Hatası

Baymak Kombi F13 Arızası ile karşılaştıysanız bu cihazın oldukça fazla sayıda resetlendiğini gösterir. Kombilerin içinde birçok elektrikli devre bulunmaktadır. Bu elektrikli devreler çalışırken kullanıcı tarafından kapatılıp açılması, hele ki bu kapatıp açma yani resetleme işlemi çok sayıda olması kombinize ciddi zararlar verebilir. Bu sebepten ötürü resetleme işlemini çok uygulamayınız ve küçük çocukları kombinin yanına yaklaştırmayınız.

Olası Baymak Kombi F13 Arızası ile karşılaştığınız zaman kullanıcı olarak yapacağınız tek şey var. O da kombinin elektrik beslemesini(sigortasını) kapatıp yeniden açmak. (Genellikle kombinin yanında bulunur.) Buna rağmen hala Baymak Kombi F13 Arızası ekranda görünüyor ise teknik servis ekibinden yardım talebinde bulunun.

One thought on “Baymak Kombi F13 Arızası

  1. Son günlerde fark etti ki kombimiz çok fazla resetleniyor. Buna bir türlü anlam veremedik. Çünkü cihazı biz resetlemiyoruz. Daha sonra araştırmaya başladık ve baymak kombimizin F13 arızası verdiğinin farkına vardık. Çözüm önerisine baktığımız zaman kombimizin yanındaki sigortayı kapatıp yeniden açmamız gerektiğini anladık. Bunu yaptığımızda gerçekten sorunumuz çözüldü. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56