Kombi parçalarının fiziksel olarak hasar görmesi ya da yıpranması durumunda bazı hatalar karşınıza çıkabiliyor. Beko kombi a01 hatası hakkında konuşacağız ve yine altında yatan nedenleri de detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Bu hata kodunun nedenleri aşağıdaki gibidir:

  • Gaz gelmediği için bu uyarıyı alıyor olacaksınız. Gaz gelmediği durumlarda kombiniz herhangi bir şekilde hizmet sunmayacaktır. Burada yapmanız gereken ilk işlem gaz vanalarını kontrol etmek olacaktır.
  • Vanalarda herhangi bir sorun bulunmuyor ve açık olduğunu teyit ediyorsanız eğer sizler de vakit kaybetmeden Beko servis ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Servis hizmeti almaktan çekinmeyin. Hatta bunu sık sık yerine getirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede kombilerinizin ömrünü uzatacak ve alacağınız bakım hizmeti ile birlikte sorun yaratma riskini de yine en aza indirgemiş olacaksınız. Kombi bakımı ile birlikte ürünlerin ömrünü uzatmak mümkün ve günümüzde birçok kullanıcı da bunu tercih ediyor. Servis ekiplerinin tavsiyelerine kulak asmanız daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır.

Call Now Button444 78 56