Teknolojik ürünlerin aşırı ısınması ürünlere büyük bir zarar veriyor ve kombiler, kendilerini kilitleyerek güvenlik önlemini bir şekilde üst düzey seviyeye taşıyor. Beko kombi a02 hatası tam olarak buna karşılık geliyor. Aşırı ısınma sorunu ile birlikte dijital ekranlarınızda bu hata kodu karşınıza çıkacaktır.

  • Kombi petek vanalarını kontrol ederek başlangıç yapabilirsiniz. Vanaların açık konumda olması gerekiyor. Eğer kapalı ise sizler de açabilir ve sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Vanalar açık olduğu halde sorun devam ediyor ve uyarı ekranında aynı arıza kodunu görüyorsanız eğer Beko servis ekiplerini aramanız gerekecektir.

Kombileriniz komplike ürünlerdir ve herhangi bir parçada sorun mevcut ise ne yazık ki kombinin tamamını etkisi altına alacaktır. Ciddi bir sorun yaşamamak adına sizler de düzenli bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Bu sayede var olan ya da var olacak olan sorunların tespit edilmesi de çok daha kolay ve çok daha hızlı olacaktır. Bu da çözümü olabildiğince kolay hale getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56