Beko kombi devreye girmiyor sorununun altında yatan nedenleri dilerseniz maddeler halinde inceleyelim ve sizleri de bu konu hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

  • Kombilerinize gaz gelip gelmiyor mu sorusuna yanıt vermeniz gerekiyor. Eğer gaz gelmiyorsa bu sorunu yaşamanız normal bir durumdur. Öncelikli olarak ocağı açalım ve gazın gelip gelmediğini kontrol edelim. Eğer ocağa gaz geliyor kombiye gelmiyorsa mekanik bir sorun olabilir. Bu tür durumlarda servis ekiplerinden yardım almak daha sağlıklı olacaktır.
  • Kombide bulunan suyun 1.5 bar seviyesinde olması gerekiyor. İdeal ve doğru seviye budur. Altında ya da üzerinde olduğu durumlarda bu sorunu yaşayabilirsiniz. Kombinin alt kısmındaki vanayı açarak sizler de seviyeyi kolayca ayarlayabilirsiniz.
  • Kombiye ulaşacak voltajın 220 ve düzenli olarak gelmesi gerekiyor. eğer bağlantılarda bir sorun varsa bu sorunun da kısa süre içerisinde giderilmesi gerekecektir. Yine Beko servis ekiplerinden yardım almak çok daha doğru olacak ve sonuca daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Call Now Button444 78 56