Dolaşımdaki su seviyesini sizler de ekran aracılığı ile kontrol edebilir ve azalma durumunda gerekli takviyeyi hiç vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu seviyenin 1.5 bar seviyesinde olması gerekiyor. altına indiği takdirde kombileriniz arıza kodu ile karşınıza çıkacaktır.

Beko kombi f37 hatası da tam olarak buna karşılık geliyor. Dolaşımdaki suyun yetersiz olduğunu ifade eden bu arıza kodunu yok etmek için su seviyesini ayarlamanız yeterli olacaktır. Servis hizmeti almanızı gerektirecek bir sorun değil ve zaman zaman su seviyesinin azalabileceğini de unutmamak gerekiyor.

  • Kombinin alt kısmında yer alan vanayı çevirerek sizler de su basma işlemini kolayca yerine getirebilirsiniz. Uygun seviyeye geldiği anda vanayı kapatmanız gerekiyor.

Görüldüğü üzre gayet kolay ve yine tek başınıza yapabileceğiniz bir işlemdir. Yine de sorun devam ediyorsa Beko servis ekiplerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Bu aşamada gayet profesyonel bir yardım sunuluyor ve bunu da uygun fiyatlar eşliğinde yerine getirdiklerini özellikle belirtmek isteriz.

One thought on “Beko Kombi F37 Hatası

  1. Beko kombi satın aldık. 1 yıldır kullanıcıyız. Oldukça memnunduk. Son iki gündür F37 hatası ile karşı karşıya kaldık. Hatanın ilk etapta ne olduğu hakkında bilgi sahibi değildik. Araştırmalarımız doğrultusunda bu siteye denk geldik. Oldukça da faydalı oldu bizim için. F37 hatasının neden kaynaklı olduğunu ve ne yapmamız gerektiğini tam anlamıyla kavramış olduk.

Comments are closed.

Call Now Button444 78 56