Bosch marka kombi kullanıcılarının sorunları ile yakından ilgileniyor ve aynı zamanda bu sorunların çözümleri ile ilgili de detaylı bilgi aktarıyoruz. Bosch ea arızası, sık karşılaştığımız sorunlardan biri. Panelde bu arıza kodunu görüyorsanız eğer dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıdaki gibi olacaktır:

Bosch EA Hatası

  • Alev algılama sorunu ile birlikte bu arıza kodu meydana geliyor. Öncelikli olarak yapılması gereken şey gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol etmek olacaktır. Eğer gaz geliyorsa bundan sonraki süreci Bosch özel servis ekiplerine devretmek durumundasınız.
  • Kombi içerisindeki herhangi bir parçada meydana gelen sorun, ne yazık ki kombinin tamamını olumsuz etkiliyor ve müdahale edilmediği takdirde sorunun büyümesine neden oluyor. Az önce de dile getirdiğimiz gibi bu tür durumlarda hiç tereddüt etmeden servis ekiplerini aramanız tavsiye ediliyor. Gayet uygun rakamlar ile birlikte hizmet alacak ve aynı zamanda ürünlerinizin geleceğini de koruma altına almış olacaksınız. Ekipler de bunun garantisini veriyor ve daha ekonomik bir çalışma ile karşınıza çıkıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56