Bosch marka kombilerde en sık yaşanan sorunlardan biri diyebiliriz. Aslında bu sorunu yalnızca Bosch markasına indirgemek yanlış olacaktır. Kombi kullanıcılarının büyük bir kısmı bu hata ile karşı karşıya geliyor ve çözümü de tahmin ettiğinizden çok daha basit olacaktır.

  • E9 arıza kodu, basınç ayarının yeterli seviyede olmadığını işaret ediyor. 1 bar’ın altına düşen seviyede bu arıza kodunu görmeniz gayet normal. Alt kısımda yer alan vanayı kullanarak sizler de bar seviyesini 1.5’a taşıyabilirsiniz. İdeal seviye bu şekilde karşımıza çıkıyor ve arıza kodunun da kısa süre içerisinde ortadan kalktığını göreceksiniz.
  • Cihazınıza düzenli olarak su basmanız gerekiyor. ve tabi bunu ihtiyaç dahilinde yapacaksınız. Bar seviyesini aralıklı olarak kontrol edin ve 1’in altına düşmeden seviyeyi yükseltebilirsiniz.

Bosch marka kombileriniz ile ilgili sorunlarda yardım alabileceğiniz servis ekiplerini de unutmayınız. Büyük problemlerde bu ekipler sayesinde daha hızlı ve daha kolay çözüm üretmek mümkün olacak ve ürünlerinizin verimi de artacaktır.

444 78 56