Bosch marka kombilerinizdeki sorunları kendi başınıza çözebileceğiniz durumlar elbette olacaktır. Bosch kombi e2 hatası için ise aynı şeyleri söylemek ne yazık ki mümkün değil. Bu arıza kodu ile karşı karşıya geldiğinizde neler yapmanız gerektiğini hep birlikte inceleyelim ve sorularınıza da yanıt vermiş olalım

  • Sıcaklık sensöründeki arıza, bu kodu karşınıza çıkartıyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ne yazık ki bireysel müdahale ile çözümlenecek bir sorun değildir. Mutlaka destek almanız gerekiyor ve bu parçanın değiştirilmesi ile birlikte sorun da kısa süre içerisinde çözülecektir.
  • Sensörlerde yaşanan arızalarda parçanın onarımı çok fazla tavsiye edilmiyor. Yedek parça değişimi bu tür sorunların giderilmesinde çok daha etkili ve doğru olacaktır. Zaten servis ekipleri de bunu ön görüyor ve tavsiye ediyorlar.

Kombilerinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde bu ve benzer sorunlar yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Ayrıca ürünlerin verimini arttırmak ve ömrünü uzatmak adına da önemli hamleler diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56