Günümüzde her evin olmazsa olmazı konumunda gösterilen eşyaların başında hiç şüphesiz kombiler gelmektedir. Kullanıcıya ısınma ve sıcak su ihtiyacını çok hızlı ve çok kolay bir şekilde sunan kombiler insan hayatının bir parçası haline gelmiştir. Ancak ne yazık ki kombiler de birer elektornik eşyadır ve bu nedenle zaman zaman sorunlarla karşılaşılması gayet olağan bir durumdur. Buderus Kombi Isı Düşüyor şikayeti kullanıcılardan gelen şikayetlerin başında geliyor. Siz de eğer bu konudan şikayetçi iseniz muhtemelen kombilerin derece gösterme prensibi hakkında bilgiye sahip değilsiniz. Aşağıda yazan bilgilerle bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Buderus Kombi Isı Düşüyor

Öncelikle sıcak su ya da petek farketmeksizin kombinizi istediğiniz dereceye ayarladığınızda ilk birkaç saniye ayarladığınız derece görülecek, daha sonra da sıcak suyun ya da peteğin o anki sıcaklığını gösteren değer görülecektir. Örnek vermek gerekirse; siz sıcak suyu 60 derecede kullanmak istiyorsunuz ve o ayara getirdiniz. İlk birkaç saniye ekranda 60 derece görünecek, sonrasında o anki sıcak suyun değeri (örn:40 derece) görünüp yavaş yavaş yükselecektir. Aynı şey petekler için de geçerli.

İşte kombilerin derece göstermesi bu prensipte çalışmaktadır. Fakat kombiniz ayarladığınız ısıya üzerinde uzunca bir vakit geçmesine rağmen Buderus Kombi Isı Düşüyor şikayetiniz varsa en yakın teknik servisi arayıp, yardım talebinde bulunmalısınız.

One thought on “Buderus Kombi Isı Düşüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56