Demirdöküm Kombi A6 Hatası, sıklıkla karşılaşılan durumlardan olmasa da bazen başınıza gelebilir. Atron modelinde bu arıza kodu ile karşılaşılmaktadır. Ana kart sorununu ifade etmektedir. Demirdöküm kombiler birçok çeşidi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Kaliteli, dayanıklı ve servis ağının geniş olması markayı tercih edilir kılmaktadır. Ama zaman içinde bazı sorunlarla karşılaşıyor olmanız da normal bir durumdur. Bazı parçalarının eskimesi ve iş görmez olması ile kombiniz verimli çalışmayabilir.

Dört mevsim kullanılan kombiler arıza yaptıklarında bazı kodlarla bunu ekrana yansıtırlar. Kodlara göre ne arızası olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda servis desteği almanız gerekecektir. Yetkili servisler arızalı olan parçayı tamir ederek ya da yenisi ile değiştirerek soruna çözüm bulmaktadırlar. A6 hata kodunun nedenleri şunlar olabilir:

  • Sıcak su ısıtma devresi bozulmuş olabilir.
  • Ana kart arızalanmış olabilir.

Demirdöküm servisi kombinizde ortaya çıkan sıkıntılarda hemen yanınızda olacaktır. Oldukça değerli ve önemli olan kombilerinizi işinde uzman olmayan kişilere dokundurmamalısınız. Onların yıllık bakımlarını yaptırarak da ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı önlem alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56