Demirdöküm Kombi Derece Düşüyor şikayeti kullanıcılardan gelen şikayetlerin başında geliyor. Siz de eğer bu konudan şikayetçi iseniz muhtemelen kombilerin derece gösterme prensibi hakkında bilgiye sahip değilsiniz. Aşağıda yazan bilgilerle bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Kombinin Derecesi Birden Düşüyor

Öncelikle sıcak su ya da petek farketmeksizin kombinizi istediğiniz dereceye ayarladığınızda ilk birkaç saniye ayarladığınız derece görülecek, daha sonra da sıcak suyun ya da peteğin o anki sıcaklığını gösteren değer görülecektir. Örnek vermek gerekirse; siz sıcak suyu 60 derecede kullanmak istiyorsunuz ve o ayara getirdiniz. İlk birkaç saniye ekranda 60 derece görünecek, sonrasında o anki sıcak suyun değeri (örn:40 derece) görünüp yavaş yavaş yükselecektir. Aynı şey petekler için de geçerli.

İşte kombilerin derece göstermesi bu prensipte çalışmaktadır. Fakat kombiniz ayarladığınız ısıya üzerinde uzunca bir vakit geçmesine rağmen Demirdöküm Kombi Derece Düşüyor şikayetiniz varsa en yakın teknik servisi arayıp, yardım talebinde bulunmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56