Günümüzde insanların yeni eve taşınmak için arayışta olduklarında baktıkları kriterlerin başında evde doğalgaz olup olmaması geliyor. Çünkü doğalgaz, kombi aracılığı ile insanlara başta ısınmak ve sıcak suya erişim kolaylığı olmak üzere birçok kolaylık sağlıyor. Fakat elektronik bir cihaz olan kombiler yer yer arızalar verebiliyor.

Demirdöküm F20 Hatası

Kullanıcılar bu arızalar karşısında kimi zaman teknik servis ekibinden destek almak zorunda kalsa da bazen internet vasıtasıyla küçük bir araştırma yaparak birkaç işlemle bu arızları kendileri giderebiliyor. Bu yazımızda nadir de olsa görülen Demirdöküm Kombi F20 arızasından söz edeceğiz. Bu arıza kodu kullanıcı hatasından çok, kombinin elektronik aksamında yaşanan bir arızadan kaynaklanmaktadır.

Demirdöküm Kombi F20 Arızasını kısaca tanımlamak gerekirse; kombide yer alan elektronik kart ile ekran kartının uyumsuzluğunu ifade eder. Daha önce kombide onarım yapılırken ekran kartı değişmişse ya da elektronik kartı değişmişse muhtemelen ayarları yapılmamıştır.

Eğer kombide onarım yapılmamış ve herhangi bir parça değişimi yapılmamış ise elektronik kart veya ekran kartı arızalanmıştır. Bu durumda kullanıcı olarak bir müdahele yapmanız kesinlikle önerilmez. En yakın Demirdöküm Kombi Servisinden yardım talebinde bulunmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56