Demirdöküm marka kombilerinizin arızalarını sizler de dijital ekran aracılığı ile takip edebilir ve Demirdöküm servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Bazı sorunlar ise gayet basit ve çözümü mümkün olan sorunlar şeklide karşımıza çıkıyor. Eğer arıza kodlarına hakim iseniz bu sorunları sizler de çözebilirsiniz. Dilerseniz bu kodların bazlarına liste halinde yer verelim.

Demirdöküm Nitron Kombi Arızaları

Arıza Kodu F01: Aşırı ısınma problemi ile birlikte kombilerinizin dijital ekranında bu arıza kodu yer alıyor olacaktır. Servis desteği almanızı gerektiren bir sorun olduğunu belirtmek gerekiyor.

Arıza Kodu F02: Sensör arızası ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Sensörün değişimi ya da onarımı ile birlikte sorunun çözümü mümkün hale geliyor. Hiç vakit kaybetmeden servis hizmeti talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Arıza Kodu F04: Ateşleme sorunu ile karşı karşıyasınız. Ne yazık ki kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun değil ve Demirdöküm servis ekiplerini arayarak talep oluşturabilirsiniz.

Arıza kodlarına hakim olmak, sorunların çözümünde sizlere en hızlı ve en iyi şekilde yardımcı olacak ve fayda sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56