ECA Confeo plus arıza kodları ile karşınızdayız. Elbette tamamına yer veremiyoruz ancak en sık karşı karşıya gelinen ve kullanıcıların şikayetlerine sebebiyet veren kodları sizinle paylaşacağız.

ECA Confeo Plus Arızaları

1 Hata Kodu: Kalorifer devresinde meydana gelen aşırı sıcaklık durumu ile birlikte kombi kendini kilitliyor ve zaten bu andan itibaren herhangi bir şekilde hizmet alamıyorsunuz. ECA özel servis ekiplerini arayarak sizler de arıza kodunu paylaşabilirsiniz. Randevu taleplerinize en kısa süre içerisinde yanıt alıyor olacaksınız.

24 Hata Kodu: Prosestat arızası dediğimiz sorun ile karşı karşıyasınız. Burada yapılacak tek şey parça değişimi olacaktır. Aksi bir durum ne yazık ki söz konusu değil. Servis ekipleri bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır durumda ve taleplerinize de profesyonel bir şekilde yanıt veriyorlar.

04 Hata Kodu: Alev algılayamama ya da alev oluşmadı hatası şeklinde bir tanımlama yapmak mümkün. Yine kullanıcının yapabileceği bir şey söz konusu değildir ve servis ekiplerinden yardım almak çok daha sağlıklı ve doğru olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56