ECA kombi E54 hatası çok sık olmasa da kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu hata kodu kombinin sifonunun tıkalı olduğunu gösteriyor. Düzelmesi için bu sifonun temizlenmesi gerekiyor. Tıkanıklık açıldığı zaman bu kod da kayboluyor. Ancak sifonu temizlemenize rağmen hala E54 hata kodunu vermeye devam ediyor ise servis çağırmanız iyi olacaktır.

Kombiler çeşitli hata kodları verir. Bu sorunu anlamamızı sağlar. Bu sayede müdahale edilebilir ve daha kötü sonuçlar doğurması engellenmiş olur. Uzun süre bakımı yapılmayan, bakım zamanları gözden kaçan kombilerde E54 hata kodu sıkça rastlanmaktadır.

Rutin bakımları yapılan kombilerin sifon da dahil pek çok alanı temizlenir. Böylece olası tıkanmaların önüne geçilmiş olur.

Kombiniz ile ilgili herhangi bir sorunda bize ulaşabilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan çalışanlarımız sorununuzu kısa sürede çözecektir. Her marka kombi ile ilgili gerekli tüm detayları bilen elemanlarımız, güncel gelişmeleri de takip etmektedir. Rutin bakımdan arızalarına kadar kombiniz ile ilgili her detayı bizden öğrenebilirsiniz. Sorularınızı ve sorunlarınızı bizim ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56