Küçük ev aletleri ve teknolojik ürünler piyasasında farklı bir yere sahip olan özel firmalardan bir tanesi ile sizlerin huzurundayım! Uzun süredir kullandığım küçük ev aletleri arasında yer alan elektrik süpürgesi Fakir imzası ile hizmetime sunulmuş durumda ve ben de bu ürün hakkında hem sizlere bilgi vermek hem de Fakir markasının servis hizmetlerinden bahsetmek için bu yazıyı sizlere hazırlıyorum.

Fakir markasının ne kadar kaliteli odluğundan bahsetmeye gerek yok ancak ne kadar uzun ömürlü ürünler sunduğunu söylemek istiyorum. Yüksek fiyatlara satın aldığınız birçok üründen çok daha kaliteli ürünlere sahipler ve bu anlamda sektörün en iyi markalarından bir tanesi diyebilirim.

Ev temizliği için kullandığım elektrik süpürgem ile ilgili yakın zamanda bir sorun yaşadım ancak bu sorunun nende kaynaklandığı hakkında henüz fikir sahibi değildim. Özel Fakir Servis İstanbul bu aşamada hemen imdadıma yetişti ve hafta sonu olmasına rağmen randevu saatini geciktirmeden adresime geldiler.

Özel Fakir Servis aşırı yüklenmeden kaynaklanan sorunu kısa sürede çözdü ve profesyonel müdahaleler ile ürünü sorunsuz bir şekilde teslim etti. Fakir markasına güvendiğim gibi artık bu firmaya da güveniyorum ve siz değerli okurlarıma da tavsiye ediyorum. 444 7 856 firmaya ait olan çağrı merkezi numarası ve bu numara aracılığı ile sizler de firmaya haftanın her günü uygun saatlerde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56