Falke Kombi A00 Hatası elektronik kartla ilgili sorun olduğunu sizlere haber vermektedir. Kombilerin elektronik kartları onların beynini ifade etmektedir. Çalışması için anakarta iletilen komutlar diğer parçalara gönderilerek kombi ateşleme yapar devreye girer ve sorunsuz çalışır. Kombinizin beyninde sorun varsa diğer parçalar da çalışmayacaktır. Bu durum sizlerin kombi arızası yaşamanıza neden olmaktadır.

Kombiler yaz ve kışlarında devamlı çalışarak sizlere konforlu bir hayat sunmaktadır. Bakımı yapılmamış ve uzun yıllar kullanılan kombilerin arıza yapması da oldukça normaldir. O yüzden belirli periyotlarda kombi bakımı yaptırmalı ve cihazınızda oluşabilecek büyük arızaları engellemelisiniz. A00 hatası nedenleri şunlardır:

  • Elektronik kart arızası gündeme gelmiştir.
  • Kombinin diğer parçalarında da sorun olabilir incelenmesi gerekmektedir.

Kombilerdeki elektronik kart oldukça pahalı bir yedek parçadır. Bu kartların tamir edilmesi de mümkündür. Başvuracağınız Baymak Falke servisi öncelikle anakart tamiri yöntemi ile size yaklaşım gösterecektir. Tamiri mümkün olmayan anakartların yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Böylelikle kombiniz ilk günkü performansında çalışacaktır. Her türlü bakım, arıza ve yedek parça konularında kişilerin servis desteği alması önemli bir durumdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56