Falke Kombi E03 Hatası ile karşılaşanlar bu sorunun kombi bacasıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünebilirler. Bacanızda tıkanıklık, baca borusunda çıkma olabilir. Ekli olan bacaların ek yerleri kontrol edilmelidir. Bazı tozlar ve pislikler kombi bacanızı tıkayarak gazın çıkmasını engeller ve kombi arızaya geçer. Gerekli olan kontrollerin yapılması gerekir. Kombilerin bacaları belli bir uzunlukta olmalıdır. Fazla uzun olursa gaz çıkışında problem yaşayabilirsiniz. Kombiniz arıza uyarısını sizlere verebilir.

O yüzden kombi montajlarının düzgün yapılması önemli bir konudur. Sadece servislere kombi montajı yaptırmalısınız. İlerleyen zamanlarda ortaya çıkan sorunlarda da servisler sizlere yardımcı olacaktır. Falke kombide E03 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Hava prosestatı arızalanmış olabilir.
  • Baca sensörü arızası olabilir.
  • Fan arızası olabilir.
  • Anakart arızası olabilir.

Baymak Falke servisi gerekli olan incelemeleri yaparak sorunu bulacaktır. Öncelikle baca temizliği yapılacak ve kombi bakımlarında ortaya çıkan arızalı parçalar tespit edilecektir. Bu parçaların tamiri ya da değiştirilmesi yetkili servisler tarafından yapılarak sizlere garantili hizmetler sunulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56