01 Arıza Kodu: Kombilerinizin ateşleme yapmadığı durumlarda sizler de 01 arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Müdahale etmek yerine kombilerinizi kapatın ve İmmergas özel servis ekibini arayın. Ekipler en kısa süre içersinde adreslerinize ulaşacak ve arızayı tespit ederek çözüm üretmiş olacaktır.

İmmergas Arıza Kodları

02 Arıza Kodu: aşırı ısınmaya bağlı olarak kombileriniz kendini kısa bir süre içerisinde kilitleyerek ve herhangi bir şekilde çalışmayacaktır. Güvenlik amaçlı gerçekleştirilen bu kilitleme durumu sizleri endişelendirmesin. Az önce de dile getirdiğimiz gibi hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerini arayabilir ve sorunu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz.

05 Arıza Kodu: Sıcak su sensör arızasına bağlı olarak karşınıza çıkan bu problemin çözümünde parça değişimi ya da ilgili parçanın onarımına ihtiyaç duyuluyor. Tek başınıza bir müdahale ne yazık ki yeterli olmayacak ve daha da kötüsü sağlıksız bir sürece sebebiyet verecektir. Sorunu ortadan kaldırmak adına sizler de deneyimli kadrodan yardım alabilir ve süreci yönetmeleri adına randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İmmergas arıza kodları nedir?

İmmergas kombilerinde karşılaşılan hata kodlarının belirli bir kodlama sistemine göre belirtilmiş numaralara arıza kodları denir. Bu kodlar kombide oluşan arızanın nedenini gösterir.

İmmergas kombide arıza kodu nasıl öğrenilir?

İmmergas kombinin arıza kodunu öğrenmek için kombi panelindeki kontrol paneline bakın. Kombi arıza kodunu gösteren bir ekran bulunur. Arıza kodu, kombide meydana gelen arızanın nedenini belirtir.

İmmergas kombide arıza kodu F01 ne anlama gelir?

İmmergas kombide F01 arıza kodu, fanın yanlış çalışması veya fan devresinde bir arıza olduğunu gösterir. Bu arıza genellikle fanın değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.

İmmergas kombide arıza kodu F02 ne anlama gelir?

İmmergas kombide F02 arıza kodu, gaz valfinin yanlış çalışması veya gaz devresinde bir arıza olduğunu gösterir. Bu arıza genellikle gaz valfinin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.

İmmergas kombide arıza kodu F05 ne anlama gelir?

İmmergas kombide F05 arıza kodu, sıcak su sıcaklığı sensöründe bir arıza olduğunu gösterir. Bu arıza genellikle sensörün değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56