01 Arıza Kodu: Kombilerinizin ateşleme yapmadığı durumlarda sizler de 01 arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Müdahale etmek yerine kombilerinizi kapatın ve İmmergas özel servis ekibini arayın. Ekipler en kısa süre içersinde adreslerinize ulaşacak ve arızayı tespit ederek çözüm üretmiş olacaktır.

02 Arıza Kodu: aşırı ısınmaya bağlı olarak kombileriniz kendini kısa bir süre içerisinde kilitleyerek ve herhangi bir şekilde çalışmayacaktır. Güvenlik amaçlı gerçekleştirilen bu kilitleme durumu sizleri endişelendirmesin. Az önce de dile getirdiğimiz gibi hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerini arayabilir ve sorunu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz.

05 Arıza Kodu: Sıcak su sensör arızasına bağlı olarak karşınıza çıkan bu problemin çözümünde parça değişimi ya da ilgili parçanın onarımına ihtiyaç duyuluyor. Tek başınıza bir müdahale ne yazık ki yeterli olmayacak ve daha da kötüsü sağlıksız bir sürece sebebiyet verecektir. Sorunu ortadan kaldırmak adına sizler de deneyimli kadrodan yardım alabilir ve süreci yönetmeleri adına randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56