Basınç arızası gibi durumlarda kombi f10 hatası karşınıza çıkacaktır. Dijital ekranda yer alan bu arıza kodu sizleri tedirgin etmesin. Servis ekiplerini arayarak konu hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Ekipler en kısa süre içerisinde imdadınıza yetişecek ve sorunu da hızlı bir şekilde çözecektir.

Tesisat suyu eksildiği durumlarda bu arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz ve kombileriniz de susuz çalışmayı önlemek adına kendini kilitleyecektir. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir ve az önce de ifade ettiğimiz gibi tek yapmanız gereken şey özel servis ekiplerini aramak olacaktır.

Servis ekipleri bu tür konularda gayet profesyonel davranıyor ve sorun çözmek onların işi. Düzenli bakım hizmeti aldığınız takdirde sizler de bu tür sorunlardan daha hızlı bir şekilde kurtulacak ve taleplerinize yanıt alıyor olacaksınız. Merak etmeyin ödeme konusunda da sorun yaşamazsınız ve firmalar gayet uygun rakamlar ile birlikte ekonomik bir servis hizmeti sunuyor ve memnuniyetinizi bir adım daha öne taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56