Kombilerinizde yaşadığınız sorunları arıza kodları üzerinden takip ederseniz eğer bu sorunları tespit etmeniz emin olun daha kolay olacaktır. Kombide ea ne demek sorusuna da yanıt vermek adına buradayız ve dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. Alev algılama sorunu olarak lanse edilen bu sorunun çözümü gayet basit.

Gaz vanasının kapalı olduğu anlarda bu sorunu yaşamanız gayet normal ve vanayı açık konuma getirip gaz akışını sorunsuz bir şekilde sağladığınız takdirde sizler de sorunu çözmüş olacaksınız. bunun için herhangi bir şekilde servis desteği almanız gerekmiyor ve gaz vanasını açtığınız takdirde kombilerinizin kaldığı yerden çalışmaya devam ettiğini kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Gaz akışı sağlanamadığı durumlarda ise ocağınızı açıp bunun kontrolünü yapabilirsiniz. Sadece kombiye gaz gelmiyorsa bu durumda sizlerin müdahalesi elbette yetersiz olacaktır. Hiç tereddüt etmeden özel servis ekiplerini arayabilir ve süreci yönetmeleri adına sizler de randevularınızı alabilirsiniz. Emin olun böylesi daha sağlıklı ve doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56