Kombiler günlük hayatımızda neredeyse en çok kullanılan ve bu bağlamda da en çok arıza veren elektronik eşyalardan birisidir. Bu arızalar meydana geldiğinde insanların günlük yaşamlarını aksatmaktadır. Kullanıcılar bu arızalar karşısında kimi zaman teknik servis ekibinden destek almak zorunda kalsa da bazen internet vasıtasıyla küçük bir araştırma yaparak birkaç işlemle bu arızaları kendileri giderebildiği için ilk tercihleri internetten yardım almaktır.

Kombiler su tesisatından aldığı suyu, doğalgaz ile sağladığı ateşleme sistemi sayesinde ısıtarak tüm mekanı dolaşan peteklerin bağlı bulunduğu tesisata gönderen cihazlar ile ısınma işlemleri ekonomik şekilde karşılayan elektronik cihazlardır. Bu kadar hayatımızda yer eden ve ekonomik olan bir elektronik cihazın da bozulması ile yaşam alt üst olmaktadır. Bu sebeple çoğu kişi ilk başta sorunları internette inceleyerek eğer varsa kendilerinin yapabileceği birkaç küçük işlemle servise gerek kalmadan problemi çözmektedir.

İmmergas kombi e11  hata kodu vermesi durumunda, baca sisteminde arıza meydana geldi demektir. Kombi baca sisteminde ya da prosestatta sorun olduğu zaman güvenlik amacı ile elektronik kart bu hata kodunu ekranda belirtir. Bu gibi durumlarda genel olarak hava akış sorunu da yaşanıyor diyebiliriz. Prosestat,  anakart ya da fan arızası olabilir, baca yerinden çıkmış olabilir bu durumda bahsedilen yerleri kontrol ediniz. Kombiyi resetlemenize rağmen arızada düzelme olmuyor ise arızanın net arıza tespiti ve onarımı için servis çağırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56