Kombide Lp ne demek? Sorusunu kombisinde bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalanlar araştırmaktadır. Kombide Lp arızası su basıncının düşüklüğü manasına gelmektedir. Kombiler insanların hayatlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Şehir hayatında hem yaz aylarında hem de kış aylarında kişilerin ihtiyaçlarını gidermek için gerekli bir cihazdır. Ancak her cihaz gibi kombilerde de zaman zaman bakımsızlıktan dolayı birtakım arızalar belirmektedir.

Böyle bir durumun yaşanmaması adına kombilere düzenli aralıklar ile bakım yapılması gerekmektedir. Bu sayede insanlar sahip oldukları kombilerini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirler. Kombide Lp arızası şu sebeple meydana gelebilir.

  • Su basıncı 1.5 barın altına indiği durumlarda

Kombide Lp sorununda cihaza su ilavesi yapmanız gerekir. İnsanlar genellikle kombide beliren bir hata kodu ile karşılaştığında kendileri çözmeye çalışmaktadır. Ancak bunun en doğru çözümü bir Kombi Servisinden destek almak olacaktır ki bu sayede kombinin genel bakımı da yapılacaktır. Sizler de kombisinde bu arıza kodu ile karşılaştığınızda Kombi Servisini arayarak yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56