Kombiden bip sesi bazı zamanlarda sorun olarak algılanabilir. Kombinizin çalıştığı zamanlarda rahatsız etmeyen sesler çıkarması normal bir durumdur. Ama cızırtılı, tıkırtılı ya da yüksek sesler çıkarıyor olması onun bazı arızalarının olduğuna işaret etmektedir. Çıkarmış olduğu bip sesi bazı sorunlar olduğunu dile getirmektedir. Yapılacak bakımlarda sorunun nedeni tespit edilecektir. Kombi bakımlarınızı düzenli yaptırıyor olmanız cihazınızı birçok arızadan korumaktadır. Kombiler hayat kalitenizi yüksek tutan iklimlendirme cihazları arasındadır.

Hangi markada kombi kullanıyor olursanız olun zaman içinde bazı sorunlar da gündeme gelecektir. Bu sorunların çözülmesinde profesyonel yardım almanız önemlidir. Bu yardımı da servisler sayesinde alabileceksiniz. Bip sesi nedenleri şunlar olabilir:

  • Fan motoru arıza yapmış olabilir.
  • Sirkülasyon pompası arızalanmış olabilir.
  • Ana eşanjör ve plaka eşanjörü arızalanmış olabilir.
  • Genleşme tankı sorunu ortaya çıkmış olabilir.

Kombiden bip sesi gelmesi durumunda nedenlerinin incelenmesi için Kombi Servisi yardımı almanızı önermekteyiz. Servis teknik personelleri sorunu inceleyecek ve ona uygun olan tamir yöntemini uygulayacaktır. Böylelikle kombilerinizi performanslı olarak kullanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56