Leopard kombi resetleme işleminin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde bu makalede anlatacağız. Protherm Leopard marka kombiler yoğuşmalı kombi türleri arasına girmektedir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu kombi modeli bütçenizi korur. Hızlı ısıtma sistemi sayesinde sıcaklık dağılımını çok iyi bir şekilde yönetir. 7 litre genleşme tankı kapasitesine sahip olan bu kombide resetleme işleminin adım adım nasıl yapılacağını aşağıda anlatacağız.

Leopard Kombi Resetleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Leopard kombi resetleme işlemi herkesin kendi başına uygulayabileceği, basit bir uygulama olmaktadır. Kombi resetleme işlemi adımları şu şekilde olmaktadır;

  • Leopard model kombilerinizde meydana gelen herhangi bir arıza ve problem durumunda kombiyi resetlemek için yapmanız gereken şey, kombi panelinde bulunan birkaç düğme göreceksiniz. Bir düğmeye bakacak olursanız eğer ‘reset’ yazılı olduğunu göreceksiniz. Bu düğmeye birkaç saniye yani 5 saniye kadar basılı tutarsanız eğer kombi resetlenecektir.
  • Resetleme yapmanıza rağmen arızanın düzelmemesi halinde bu resetleme işlemini en fazla 3 kere tekrarlamak gerekir çünkü daha fazlası ana karta hasar verir. Sorun düzelmezse servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56